Nieuws
Vacature voor freelance (online) spelletjes redacteur (m/v)
Zygomatic is op zoek naar een freelance (online) spelletjes redacteur (m/v) voor een nieuw op te zetten site met leuke artikelen/nieuwsberichten over met name online spelletjes en online spelen. Voor voorbeeldspelletjes ga naar evengamen.nl.
De werkzaamheden houden in dat er gemiddeld één artikel/nieuwsbericht per dag moet worden gemaakt over b.v. een nieuwe online spelletje, een leuke nieuwe site met spellen, of wetenswaardigheden over online spelen. De artikelen moet vlot zijn geschreven en voorzien zijn van 1 of 2 plaatjes en moeten met name gericht zijn op een vrouwelijke doelgroep. Je mag zelf bepalen wanneer en waar je je artikelen schrijft. Je kunt namelijk ook b.v. voor 1 week vooruitwerken en alvast voor de hele week de berichten maken.
Speel jij vaak online spelletjes en lijkt het je leuk om hierover te schrijven en je ervaringen te delen? Ben je handig met de computer en kun je screenshots maken en bewerken? Solliciteer dan nu!
Soliciteren kan door een email te schrijven naar sollicitatie@jijbent.nl en laat ons weten waarom jij hiervoor geschikt bent. Stuur met je sollicitatie alvast 1 voorbeeld artikel mee, zodat we ook je schrijfkwaliteiten kunnen beoordelen. Je sollicitatie moet voor 7 mei bij ons binnen zijn.
We zijn in principe op zoek naar 1 kandidaat, maar vind je 1 artikel per dag te veel en zie je 3-4 per week wel zitten, solliciteer dan ook, het zou dan kunnen zijn dat we 2 kandidaten selecteren.We zijn vooral op zoek naar iemand die er plezier in heeft om over spelletjes te schrijven. Er staat echter wel een kleine vergoeding tegenover van maximaal 5 euro per geschreven artikel. Verdere doorgroei naar meer activiteiten binnen Zygomatic is een mogelijkheid.
20-04-2008
Home
Over Zygomatic
Producten/Diensten
Links